Home » Moda - Giyim - Tasarım

Değişik Saç ModelleriGoogle

Submitted by on 16 Temmuz 2012 – 10:49No Comment

saçlarla moda

 

Bayan olsun, erkek olsun güne başlayan herkez  mutlaka saçları  ile ilgilenir. En azından saçını tarar ve evinden öyle çıkar. Söz konusu özel bir gün olduğunda saça gösterilen özen de artar. Hele bu özel gün evlilik gününüz ise, gösterilecek özen en üst düzeye çıkar. “Gelin başı” ve “gelin saçı” deyimlerinin bayanlar arasındaki popülerliği evlilik söz konusu olduğunda ilk sıralarada yer almaktadır. Bir düşünün, torunlarınız sizin evlilik resimlerinize bakarlarken kimbilir neler düşünecekler? Her şeyiniz için bir yorumda bulunurlarken saçınız da bu yorumlardan nasibini alacaktır. Belki saç modelinizi çok demode bulacaklar, belki de yıllar sonra saçınız tekrar moda olmuş olacak. Her ne olursa olsun, saçınızın bu özel günde mükemmel olması gerektiğini hepimiz biliyoruz. İşte bu sebeplerden dolayı özel günlerimizde saçlarımıza iki katı hatta 3 katı önem veririz.

saç tasarımları

Bayanların saç konusunda çok daha titiz olduğu bir gerçektir. Özellikle de mezuniyet, nişan, düğün gibi çok özel günlerinde bayanlar; model ve “kuaför” seçimlerinde zor karar verirler, ince eleyip sık dokurlar. “Kuaför” seçimleri genellikle arkadaş tavsiyeleri ile olmaktadır. Ancak her “kuaför” size hitap edemeyebilir. “Kuaför” salonunda göreceğiniz “saç resimleri”, önerilen her “saç modeli” sizin yüzünüze uymayabilir. Özellikle “gelin başı” ve “gelin saçı” seçimizde dikkatli davranın. Her ne şekilde ne tarz model istersek isteyelim bazen saçımız o modele uymayabilir,bu gibi durumlarda alternatif saç modelleri günümüz 2012 yazında bizlere yardımcı seçenekler mutlaka vardır.Örneğin saçlar kısa fakat biz mükemmel bir topuz istiyoruz o zaman ek saçlar kullanılabilir veya var olan saçlarımızın içerisi doldurularak saç varmış havası sağlanabilir,bunlar tamamen kendi fikirleriniz ve 2012 modellerinden beğendiğiniz modelle alakalı küçük oynamalar ip uçlarıdır.

Bayanlar saçları için her daim yeniliklere açık,özgür ve modern saçları tercih etmektedirler.Yaz modelleri saçlarda harika ruh yansımaları sağlayarak biz bayanlara ışık saçan bir hava verir.Her konuda bilgili olmak kadınlara özgü bir olgudur,bayanlar saçlarını ön planda tutar ve harika modellerle katılacakları iş toplantıları,partiler,düğün,nişan vs.gibi ortamlarda ben burdayım imajını ortaya koyar.Bizlerde sizlerin bu harika cesaretlerinize ve tarzınıza hayranız bayanlar.İşte sizlere yardımcı olmak amaçlı bazı saç modelleride biz sunalım tercih sizin,saç sizin 2012 saç modelleri arasından tercihinizi deneyin kendinizi gösterin.

süper saç modelleri

Birbirinden güzel değişik modeller.

saçlarda topuz

 

değişik topuz modelleri

 

Bayanlara özel harika saç topuzları modelleri,seçimler size kalmış bakalım sizin 2012 yaz modasında parti ve davetlerde tercihleriniz neler olacak, haydi bayanlar kuaförlere.

 

  • deiik sa modelleri


Aynı Kategorideki Diğer Yazılara Bakın: Moda - Giyim - Tasarım

Etiket: