Home » Hastane Randevu

Paşabahçe devlet hastanesi online randevu almaGoogle

Submitted by on 17 Ekim 2012 – 13:20No Comment

Paşabahçe devlet hastanesi online randevu alma

Eski adıyla Beykoz Devlet Hastanesi yeni adıyla ise Paşabahçe Devlet Hastanesi olmuştur. Paşabahçe Devlet Hastanesinin telefonu 0 216 413 09 09’dur.

Hastane adresi
Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1 Beykoz

Eski adıyla Beykoz yeni adıyla Paşabahçe Devlet Hastanesi de Türkiye’nin bir çok yerinde olduğu gibi online randevu sistemine geçmiştir.

Paşabahçe Devlet Hastanesinden online randevu almak için www.pasabahcedh.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Karşınıza çıkan ana sayfanın sağ tarafından bulunan “İnternet Randevu Sistemi”ni tıkladığınız zaman karşınıza çıkan ekran almak istediğiniz randevu tarihinizi ve TC Kimlik numaranızı yazarak Kontrol Et butonuna tıklayarak alabilirsiniz.

Randevu tarihi uygunsa sistem randevunuzu onaylayacak ve randevunuzu verecektir.

  • kardelen web randevu


Aynı Kategorideki Diğer Yazılara Bakın: Hastane Randevu

paşabahçe onlinepaşabahçe devlet hastanesi randevu alma kaçta başlıyorpaşabahçe devlet hastanesi online randevu almainternet randevu kacta basliyorbeykoz paşabahçe devlet hastanesionline randevupaşabahçe randevupaşabahçe devlet hastanesi randevu almapaşabahçe devlet hastanesi randevu kaçtapaşabahçe devlet hastanesi randevu sistemi saat kaçtaonlinepaşabahçe devlet hastanesi randevu iptal etmepaşabahçe online randevudevletpaşabahçe internetten randevu saat kaçta başlıyorwww pa?abah?e devlet hastanesi randevu? almapaşabahçe devlet hastanesi telefon randevuundefinedpaşabahçe hastanesi online randevuHastanesiRandevu


    3 × 5 =