Home » Hastane Randevu

Paşabahçe devlet hastanesi online randevu almaGoogle

Submitted by on 17 Ekim 2012 – 13:20No Comment

Paşabahçe devlet hastanesi online randevu alma

Eski adıyla Beykoz Devlet Hastanesi yeni adıyla ise Paşabahçe Devlet Hastanesi olmuştur. Paşabahçe Devlet Hastanesinin telefonu 0 216 413 09 09’dur.

Hastane adresi
Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1 Beykoz

Eski adıyla Beykoz yeni adıyla Paşabahçe Devlet Hastanesi de Türkiye’nin bir çok yerinde olduğu gibi online randevu sistemine geçmiştir.

Paşabahçe Devlet Hastanesinden online randevu almak için www.pasabahcedh.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Karşınıza çıkan ana sayfanın sağ tarafından bulunan “İnternet Randevu Sistemi”ni tıkladığınız zaman karşınıza çıkan ekran almak istediğiniz randevu tarihinizi ve TC Kimlik numaranızı yazarak Kontrol Et butonuna tıklayarak alabilirsiniz.

Randevu tarihi uygunsa sistem randevunuzu onaylayacak ve randevunuzu verecektir.

  • kardelen web randevu
  • pa abah e devlet hastanesi


Aynı Kategorideki Diğer Yazılara Bakın: Hastane Randevu

paşabahçe randevuBEYKOZ DEVLET HASTANESİ İNTERNETTEN RANDEVU SAAT KAÇDA BAŞLIYORpaşabahçe devlet hastanesi randevu almapaşabahçe onlinepaşabahçe devlet hastanesi randevu kaçtapaşabahçe online randevudevletbeykoz paşabahçe devlet hastanesionline randevupapaşabahçe devlet hastanesi telefon randevupaşabahçe devlet hastanesi randevu sistemi saat kaçtainternet randevu kacta basliyorPaabahepaşabahçe devlet hastanesi randevu alma kaçta başlıyoronlinepaşabahçe internetten randevu saat kaçta başlıyorRandevuundefinedwww pa?abah?e devlet hastanesi randevu? almapaşabahçe hastane internet randevu kaçta başlıyor


    7 + 1 =